Praktyka Lekarza Rodzinnego Valetudo, działająca od 1998 roku w miejscu dawnej przychodni publicznej, znajduje się na pięknym bemowskim osiedlu Boernerowo.

Poszukujemy osób na stanowisko:

pielęgniarka środowiskowo-rodzinna/pielęgniarka praktyki

Zakres obowiązków:

  • zadania pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej wynikające z kontraktu z NFZ
  • obsługa przychodni (przygotowanie miejsca pracy, nadzór bieżący)

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej ukończony, w trakcie lub chęć podjęcia
  • mile widziany kurs szczepień oraz wykonywania ekg
  • podstawy obsługi komputera
  • pozytywne nastawienie do pacjenta
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • pracę w małym zespole w przyjaznej atmosferze
  • stabilne miejsce pracy

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres mailowy : eprzychodzien@bemus.dt.pl

W przypadku pytań tel. kontaktowy: 516-098-044