Medyczne Centrum Telemonitoringu Sp.z o.o.,  oferująca pierwsze kompleksowe
rozwiązanie telemedyczne KTG, poszukuje pracowników na stanowisko:

POŁOŻNA:

Warunki współpracy:

  • miejsce pracy – Wrocław
  • system pracy: dyżurowy
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat) lub zlecenie

Opis stanowiska:

  • samodzielna analiza zapisów KTG oraz kontakt z pacjentką w razie nieprawidłowości
  • prowadzenie dokumentacji medycznej i raportów pracy
  • kontakt z personelem medycznym (lekarz, położna, placówka medyczna) i pacjentką
  • przyjmowanie mailowych i telefonicznych zgłoszeń oraz pytań, reagowanie na nie i udzielanie informacji
  • doradztwo w zakresie użytkowania systemu Pregnabit
  • bezpośredni kontakt z pacjentką, wizyty domowe w domu ciężarnej

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnej analizie zapisów KTG
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność wykonania badania KTG
  • wysoka kultura pracy z pacjentką i współpracy z personelem medycznym
  • udokumentowane prawo wykonywania zawodu położnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia produktowe i zawodowe
  • dostęp do narzędzi zdalnej pracy
  • elastyczny grafik pracy
  • pracę w nowatorskiej dziedzinie medycyny
  • przyjazną atmosferę i świetną współpracę w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ligia.kornowska@telemedic24.pl