Zaznacz stronę

Zachęcamy do udziału w Warsztatach Dobrej Praktyki Leczenia Ran, które są kontynuacją cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran organizowanego przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Formularz rejestracyjny: https://warsztatyptlr.pl/rejestracja/

Harmonogram warsztatów na 2022:

  • Warszawa – 31 maja
  • Wrocław – 7 czerwca
  • Olsztyn – 14 czerwca
  • Lublin – 21 czerwca
  • Szczecin – 28 czerwca

Celem Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz przekazanie praktycznych umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem ran przewlekłych.

Podczas Warsztatów uczestnicy będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z ranami przewlekłymi, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak coraz nowocześniejsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla osób wykonujących zawody medyczne – liczba miejsc limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń (rejestracji).

Zachęcam do udziału w warsztatach wszystkich, niezależnie od miejsc pracy, którym jest poradnia, oddział, czy praktyka pielęgniarska lub lekarska.