Zaznacz stronę

W dniach 20–22 października w Zakopanem odbędzie się I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do specjalistów praktyków, którzy na co dzień profesjonalnie czuwają nad znieczulanym pacjentem, a także interdyscyplinarnie zajmują się nim w ramach intensywnej terapii.

„W imieniu Komitetu Naukowego oraz własnym, mam zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na pierwszą odsłonę konferencji naukowo-szkoleniowej pt.: FORUM PIELĘGNIARSTWA ANESTEZJOLOGICZNEGO. Zamysłem naszego projektu edukacyjnego jest wspólna twórcza dyskusja na temat bieżących problemów w praktyce oddziałów anestezjologii i intensywnej terapii oraz interdyscyplinarna wymiana doświadczeń” – podkreślili w zaproszeniu na I FPA Przewodniczący Komitetu Naukowego, dr n. med. i n. o zdr. Paweł Witt i mgr Małgorzata Jadczak, oraz Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego, Prezes wydawnictwa Evereth Publishing, Mariola Piotrowska.

„Będzie dynamicznie i praktycznie, ale także naukowo. Różnorodny program zapewni duży zastrzyk wiedzy oraz możliwość wypowiedzenia się podczas angażujących paneli dyskusyjnych, pozwoli na interakcję z prowadzącymi i uczestnikami – zarówno na wykładach naukowych, jak i na warsztatach” – czytamy na stronie internetowej Forum.

Program merytoryczny I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego

Podczas wydarzenia eksperci skupią się m.in. na problematyce nowych wyzwań, lecz starych problemów dotyczących Pielęgniarstwa w Anestezjologii i Intensywnej Terapii, postcovidowej rzeczywistości w organizacji Oddziałów AiIT, roli płynoterapii w okresie okołooperacyjnym i intensywnej terapii. Specjaliści pochylą się również nad problemem jakim są zakażenia w anestezjologii i intensywnej opiece, szczepy wielolekooporne, a także rany w oddziale AiIT.

Podczas wykładów uczestnicy będą mieli szansę na aktualizację wiedzy w zakresie nowych standardów w leczeniu bólu, nowoczesnych metod monitorowania higieny i dezynfekcji w szpitalach, kompleksowej opieki nad pacjentem (case studies), jak również nowoczesnych technologii w placówkach medycznych czy roli żywienia klinicznego.

Organizatorami I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing i Wydział Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak podkreślają organizatorzy, I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to spotkanie o najwyższym poziomie merytorycznym, które opiera się na najważniejszych zagadnieniach praktycznych i teoretycznych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji:

Zapisz się na konferencję