Zaznacz stronę

Na stronie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zamieszczono informację dotyczącą E-Zdrowia oraz film instruktażowy dotyczący wystawianie e-recept w gabinet.gov.pl:

Ubiegły tydzień to blisko 40 szkoleń, w ramach których mogliśmy przekazać informacje o e-recepcie i e-skierowaniu 2500 pracownikom medycznym.

Departament Wdrożeń Systemu e-zdrowie CSIOZ kontynuuje serie spotkań dotyczących e-zdrowia w Polsce. Dzięki spotkaniom uczestnicy dowiedzieli się m.in.: w jaki sposób rozpocząć proces wystawiania e-recept, e-skierowań oraz jakie korzyści daje Internetowe Konto Pacjenta (www.pacjent.gov.pl). Przypominamy iż udostępniliśmy zbiór najczęściej zadawanych pytań o e-recepcie, dzięki któremu od razu uzyskasz na nie odpowiedź – dostępny jest tutaj. Poniżej sprawdzisz, które pytania w minionym tygodniu padały w trakcie spotkań najczęściej.

W związku z licznymi wątpliwościami odnośnie procesu wystawiania e-recept z aplikacji dostępnej na www.gabinet.gov.pl, udostępniliśmy filmy instruktażowe, dzięki którym w szybki sposób wystawisz swoją pierwszą e-receptę. Filmy dla lekarza oraz pielęgniarki są dostępne pod linkiem.

Cały komunikat