Zakład Pracy: Compensa TU S.A. VIG

Lokalizacja: Al. Jerozolimskie 162, Warszawa

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Od ponad 11 lat oferujemy prywatną opiekę medyczną, jesteśmy postrzegani jako jeden z liderów na rynku ubezpieczeń zdrowotnych.

Jeśli chcesz pracować z produktem, który ułatwia Klientom Compensy uzyskanie pomocy w zakresie opieki medycznej, a także lubisz rozmawiać z ludźmi będąc jednocześnie asertywnym i pewnym siebie, to szukamy właśnie Ciebie!

Do podjęcia pracy w  Departamencie Contact Center poszukujemy:

Pielęgniarki/ Pielęgniarza Medycyny Pracy – wsparcie merytoryczne Zespołu Świadczeń Zdrowotnych

Zakres obowiązków:

 Merytoryczne wsparcie zespołu w zakresie świadczeń medycyny pracy

 Obsługa Klientów w zakresie badań medycyny pracy: umawianie wizyt i badań, kontakt z placówkami medycznymi, udzielanie informacji i wyjaśnień dotyczących zakresu badań

 Budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

 Doświadczenia w zawodzie pielęgniarki/rza lub wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa na poziomie licencjackim lub magisterskim

 Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w obszarze medycyny pracy

 Komunikatywności

 Umiejętności obsługi komputera

 Gotowości do pracy w wymiarze min. 20h tygodniowo

 Chęci rozwoju w obszarze ubezpieczeń zdrowotnych

 Aktualne prawo wykonywania zawodu

Oferujemy:

·       Umowę zlecenie lub umowę o pracę

·       Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity pozapłacowe

·       Elastyczne godziny pracy

·       Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

·       Szkolenia z zakresu obsługi Klienta i ubezpieczeń zdrowotnych

·       Realną możliwość rozwoju zawodowego (jasną ścieżkę rozwoju)