Zaznacz stronę

Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem konferencji z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”

W marcu 2022 r. odbyła się pierwsza po dłuższej przerwie konferencja z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”. Na ten rok zaplanowanych jest jeszcze 14 spotkań w całej Polsce. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się najbliższe bezpłatne szkolenia z zakresu leczenia ran dla pielęgniarek.

„Postępowanie z raną przewlekłą” to cykl jednodniowych konferencji naukowo-szkoleniowych skierowany do pielęgniarek. W tym roku szkolenia odbędą się m.in. w Pile, Nowym Sączu, Katowicach, Krakowie i Lublinie. (Sprawdź pełną listę miast, gdzie odbędzie się konferencja „Postępowanie z raną przewlekłą”: https://postepowaniezrana.pl/kalendarz-wydarzen/).

Cykl szkoleń odbywa się pod patronatem honorowym Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

Nad wysokim poziomem merytorycznym każdego spotkania z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” czuwa opiekun naukowy, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran, dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, ekspert w dziedzinie leczenia ran z wieloletnim doświadczeniem.

Organizatorami wydarzeń z cyklu są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz okręgowe izby pielęgniarek i położnych.

Każde spotkanie z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” obfituje w merytoryczne, praktyczne i niezwykle ciekawe wykłady, które prowadzą doświadczeni eksperci, m.in. mgr Anna Mirosz, pielęgniarka, specjalistka leczenia ran, członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran.

Podczas konferencji uczestnicy mają również możliwość wzięcia udziału w wystawie firm prezentujących nowoczesne rozwiązania w dziedzinie leczenia ran i opieki nad pacjentem z raną przewlekłą. Uczestnicy wydarzenia każdorazowo otrzymują certyfikat uczestnictwa z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

Jak zapisać się na konferencję z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie konferencji: https://postepowaniezrana.pl/kalendarz-wydarzen/. Udział w spotkaniach z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do udziału!