Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Księgowanie dokumentacji zgodnie z planem kont firmy, w tym m.in. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych i raportów kasowych.
  • Rozliczenia podatkowe CIT, VAT.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych.
  • Aktywny udział w pracach działu księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość) – min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość programu RAKS SQL KSIĘGI HANDLOWE,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.