Zaznacz stronę

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) w ramach świętowania Roku Pielęgniarki i Położnej zaprasza pielęgniarki i pielęgniarzy oraz studentów pielęgniarstwa do podzielenia się pomysłami na wykorzystanie technologii w usprawnianiu opieki nad pacjentami.

Zachęcamy pielęgniarki, pielęgniarzy i studentów pielęgniarstwa na całym świecie do przedstawienia swoich pomysłów wykorzystania technologii w rozwiązaniu niektórych z największych współczesnych problemów w dziedzinie ochrony zdrowia. Zgłoszenia są przyjmowane w jednym z dwóch formatów – wideo (maksymalnie dwie minuty) i eseju (obejmującego maksymalnie 500 słów), w których uczestnicy opiszą aktualne potrzeby opieki zdrowotnej wraz z pomysłem, w jaki sposób technologia może pomóc w ich realizacji.

Pięć zwycięskich zgłoszeń zostanie wybranych w oparciu o innowacyjne podejście i możliwe zastosowanie w dzisiejszym środowisku opieki zdrowotnej. Każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium w wysokości 1000 USD do wykorzystania na uzyskanie dyplomu, dokształcenia, pożyczki studenckie czy naukę zawodu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa we wtorek 30 czerwca 2020 r., a nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w sierpniu 2020 r.

„Od łatwiejszego lokalizowania sprzętu w szpitalu po usprawnienia, które pozwalają pielęgniarkom i pielęgniarzom spędzać więcej czasu przy łóżku pacjenta, żaden pomysł nie jest zbyt duży ani ani zbyt mały w swojej skali” – podkreśla Wayne Miller, Healthcare Director EMEA w firmie Zebra Technologies. „Dziękujemy dzisiejszym bohaterom pierwszej linii – oraz tym, którzy jeszcze się szkolą – za wszystko, co robią, aby zapewnić nam bezpieczeństwo, i czekamy na ich pomysły, dzięki którym sektor opieki zdrowotnej będzie jeszcze bardziej bezpieczny, wydajny i skuteczny w przyszłości”.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć więcej informacji o konkursie, m.in. sposób dostarczania propozycji, opcje językowe, tekst regulaminu konkursu oraz inne informacje.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • W ramach obchodzonego Roku Pielęgniarki i Położnej firma Zebra Technologies zaprasza pielęgniarki, pielęgniarzy oraz studentów kierunków pielęgniarskich na całym świecie do prezentowania pomysłów na wykorzystanie technologii do usprawnienia opieki nad pacjentami.
  • Wybranych zostanie pięć najlepszych propozycji, a każdy z pięciu zwycięzców otrzyma stypendium naukowe w wysokości 1 tys. dolarów.
  • Termin składania propozycji upływa 30.06.2020 r., a informacje szczegółowe dostępne są tutaj.