Zaznacz stronę

12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

W.KRUK po raz kolejny, w ramach akcji #blaskzpomagania, zadba o pielęgniarki i położne środowiskowe w całej Polsce i wyposaży je w niezbędne podczas epidemii COVID-19 produkty ochronne. Marka zachęca swoich klientów do przekazywania wyrazów uznania i wspólnego gromadzenia środków na rzecz pomocy służbom medycznym.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych w ramach wdzięczności za Ich niesamowitą pracę i poświęcenie W.KRUK przekaże całkowity dochód ze sprzedaży netto biżuterii z kolekcji na Dzień Matki w dniu 12 maja br. na rzecz Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych. Tego dnia marka umożliwia również pomoc poprzez zakup cegiełek na wkruk.pl, które także wesprą ten szczytny cel.

W.KRUK, najstarsza polska marka jubilerska, współpracując z NIPiP od początku pandemii, przekazuje procent od sprzedaży biżuterii, akcesoriów oraz cegiełek kwotowych na rzecz wsparcia pielęgniarek i położnych w walce z Covid- 19, m.in. poprzez zakup produktów ochronnych. Celem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa codziennej pracy służb medycznych.

Na Instagramie W.KRUK 12 maja przeprowadzana jest również akcja, w której każdy obserwator może podziękować i przekazać wyrazy uznania pielęgniarkom i położnym, tworząc wyjątkowe życzenia. W.KRUK ma nadzieję, że wspólnie uda się sprawić, aby ten dzień zabłysł dla Nich wyjątkowym blaskiem.

Biżuteria z kolekcji na Dzień Matki dostępna jest na https://wkruk.pl/bizuteria/na-dzien-matki